Mesaj gönder
Nanjing Taş Güç Co, Ltd

Güç dünyayı sürmek

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Nanjing Stone Power CO.,LTD

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Nanjing Stone Power CO.,LTD Sertifikalar
Çin Nanjing Stone Power CO.,LTD Sertifikalar
Ürünlerinizi 500kva hakkında almaktan mutluluk duyuyoruz. kalite iyi, müşterimiz bununla tatmin, gerçekten iyi bir işbirliği oldu!

—— Pattawit

Biz ispanya, biz bu facotory ziyaret ve onlardan 2 jetleri satın, biz birkaç ay boyunca kullanılan, kaliteli, iyi bir işbirliği var!

—— Rodrigo Calabrano

Nanjing Stone Power CO.,LTD

1 2 3
Nanjing Stone Power CO.,LTD Nanjing Stone Power CO.,LTD Nanjing Stone Power CO.,LTD
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : TAŞ GÜCÜ
Yıllık satış : 2000000-10000000
Yıl kurulan : 2017
İhracat p.c : 90% - 100%
Stone Power , Çin'in Nanjing bölgesinde bulunan ve dünya imalatının gelişen alanlarından biri olan ve dünyanın en büyük dizel jeneratör üretim üssü olan Çin'in en büyük endüstriyel / deniz dizel jeneratör seti ve deniz motoru tedarikçisi olan Yinpeng Group'a aittir. Çin'de, 35.000 an bir alanı kapsayan ve 10.000 ㎡ montaj atölyesi ile ayarlayın. StonePower, çok çevrimli ve çok seri endüstriyel dizel jeneratör setleri, su pompası üniteleri ve telekomünikasyon sistemi, veri merkezi, madencilik, elektrik enerjisi, liman ekipmanı, mühendislik şirketleri gibi çeşitli uygulamalar için ilgili ekipmanların tasarımında ve üretiminde uzmanlaşmıştır. finansal sistemler, oteller, demiryolları, havaalanları, ticari binalar, hastaneler, fabrikalar vb.

StonePower , 20kW ila 1500kW güç aralığında ve çeşitli tasarım tiplerinde endüstriyel dizel jeneratör setlerimiz için Cummins, Perkins Deutz, Mitsubishi, Lovol, YTO, Ricardo gibi uluslararası ve yurt içinde saygın yüksek motorları ve alternatörleri benimser. Cazip kalite ve hizmet ile, StonePowerhas, jeneratör setleri doğrultusunda müşterileri ile iyi bir üne sahip olan ürünlerimiz, Avrupa, Amerika, Orta Doğu, Afrika, Asya ve diğer bölgeler de dahil olmak üzere 30 ülkeye daha ihraç edilmektedir.

Bu işyerini güvenli ve verimli kılmaya çalışıyoruz. Yönetim ekibimiz ve sektörde en iyi kaliteye ve derin deneyime sahip çalışanlarımızla gurur duyuyoruz. Stone Power, kapalı işbirliği ve dürüstlük yoluyla müşterilerle iyi ilişkiler kurmaya kendini adamıştır. Stone Power'ı uluslararası bir marka yetiştirmek için en iyi kaynakları kullanmak için mükemmel uluslararası ve yerli işletmelerle işbirliği yapıyor.

İletişim bilgileri
Nanjing Stone Power CO.,LTD

İlgili kişi: Mr. Henry Shawn

Tel: 86-13761066312

Faks: 86-21-61816213

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin